Fototapety ze zdjęcia

Fototapety ze zdjęcia

Twoje zdjęcie na naszych produktach sprawdź jakie to proste. Fototapety ze zdjęcia to unikatowe i oryginalne rozwiązanie dla klientów którzy chcą utrwalić niezapomniane chwile lub zrobić jedyny w swoim rodzaju prezent bliskiej osobie. Oferta skierowana jest również do firm, gdyż grafika lub zdjęcie może stanowić dekorację która w nietuzinkowy sposób będzie prezentować zespół, produkty lub usługi.

Fototapety ze zdjęcia - sam wybierasz!

Wydrukujemy fototapetę specjalnie dla Ciebie z Twojego zdjęcia. Jedyne co musisz zrobić to wybrać fotkę i przesłać ją nam poprzez poniższy formularz. Prawda, że proste? Nie zwlekaj - jeśli zawsze marzyłeś o tapecie ze swoim zdjęciem to właśnie dziś jest odpowiedni moment! :)

Zdjęcie z podróży

Wydrukujemy zdjęcie z Twojej podróży na koniec świata, z wakacji nad Polskim morzem, z wycieczki objazdowej po Europie, a także weekendu nad jeziorem - to Ty wybierasz, a my drukujemy. Każdy z nas ma kilka zdjęć, które są niesamowite i przy których od razu wracają wspomnienia - warto mieć takie na fototapecie!

Zdjęcie z ważnej chwili

Zdjęcie ze ślubu? Z wesela? Z podróży poślubnej? A może wyjątkowe zdjęcie z weekendowego wyjazdu? Wydrukujemy dla Ciebie co tylko zechcesz na wymiar podany przez Ciebie i specjalnie dla... Ciebie :)!

Wybierz plik
Obrót
Odbicie lustrzane
Ładowanie fotografii...
Znak wodny "Adobe Stock" widoczny na zdjęciu nie będzie występował na produkcie końcowym.
Obrót
Odbicie lustrzane
Wybierz produkt:
Fototapety ekologiczne
NAKLEJKA
OBRAZ
PLAKAT
Wybierz typ produktu:
Fototapeta lateksowa 212g Premium
Fototapeta na flizelinie
Fototapeta Samoprzylepna
Porównanie produktów
Dodatkowe zabezpieczenie wydruku
Szerokośćcm
Wysokośćcm
Kadr
Standard
Kadr
Cena przed rabatem: 0zł
Rabat: 0zł
Cena: 0zł
cena zdjęcia: 0zł
Masz pytania?tel. 519 582 900
Zobacz wybrane kategorie